Produkty - Eukalyptové a mechové přírodní dekorace KH | Velikonoční, vánoční a dušičkové dekorace

Přejít na obsah
...pro Váš krásný domov
Produkty
Nabízíme pět základních druhů dekorací, které lze dle Vašeho přání různě kombinovat a doplňovat. Vaší fantazii se meze nekladou. Již hotové výrobky a dekorace lze zakoupit v e-shopu, který je součástí tohoto webu.


Kytice
...jako by byla právě čerstvě natrhaná. Krásnou vůni těmto kytičkám dodáváme originálními parfémy nebo čerstvě vloženým eukalyptem. Základem každé kytičky jsou převážně sušené rostliny v kombinaci s živými. V případě zájmu zakomponujeme umělé květy - k nerozeznání od živých, čímž se zvýší trvanlivost kytice.
 Udělejte radost sobě nebo svým blízkým trvanlivou kytičkou na přání.
Ostatní dekorace
...dostaňte kousek přírody i k vám domů. V produktech ostatní dekorace najdete zajímavé nápady, jak zkrášlit svůj dům či jiné prostory. Můžete si zde vybrat také originální dárek pro vaše nejbližší.
Vánoční dekorace
...máme toho spoustu i pro nejkrásnější svátek roku. Vyberte si u nás vánoční výzdobu, která vytvoří to pravé kouzlo Vánoc i u vás doma. Díky vánočním výzdobám a dekoracím můžete mít Vánoce ještě krásnější. Vybrat si můžete již hotové nebo „na míru“.
Věnce
...vyberte si věneček, který jste si, tak dlouho přáli.  Máme širokou nabídku věnců pro každou příležitost. Stále máme nové nápady. Můžete objednat například tolik oblíbené věnce z eukalyptu nebo celoroční látkové. Nahlédněte do naší fotogalerie, kde si jistě vyberete i vy.
Dušičkové dekorace
...vzpomeňte na své blízké nejen na dušičky. Vyberte si krásné vzpomínkové dekorace, jež jsou tvořeny s láskou. Nabízíme různé podoby těchto dekorací, které budou od vás krásnou vzpomínkou. Například Mechové srdíčko a mnoho dalšího naleznete ve fotogalerii.
Podívejte se také do naší fotogalerie
Návrat na obsah